Publiczne Przedszkole w Ligocie Prószkowskiej

Przedszkole Publiczne w Ligocie Prószkowskiej jest placówką wiejską, jednooddziałową.

Mieści się w budynku piętrowym, wolnostojącym. Parter budynku przeznaczony jest na kuchnię, szatnię dla dzieci, węzeł sanitarny i pomieszczenia dydaktyczne. Piętro budynku przeznczone jest na pomieszczenia biurowe administracji przedszkola oraz węzeł sanitarny dla pracowników przedszkola.

Przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim wychowankom. Każde dziecko uczęszczające do przedszkola traktowane jest indywidualnie .

Nasza kadra pedagogiczna

• 5 nauczycieli dyplomowanych
  • 1 nauczyciel kontraktowy
  • 1 nauczyciel stażysta

Dodatkowe kwalifikacje

Nauczyciele posiadają dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć takich jak:

• logopedia
  • religia
  • terapia pedagogiczna
  • język mniejszości narodowej – język niemiecki

Nasze zajęcia

Zajęcia z dziećmi organizowane są uwzględniając proporcjonalne zagospodarowanie czasu na swobodną zabawę, pobyt na powietrzu, zajęcia dydaktyczne oraz odpowiednio inne czynności.

Dzieci podczas  pobytu na świeżym powietrzu mają do dyspozycji plac zabaw, który gwarantuje im pełne bezpieczeństwo, dzięki wyposażeniu w sprzęt posiadający odpowiednie certyfikaty i dokonywaniu corocznych przeglądów przez uprawnione osoby.

Demos

Color Skin